Garanti ve İade Politikamız

Sevgili Müşterilerimiz,

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak ve alışveriş deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için buradayız. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri sunmak ve sizin için her zaman en iyi çözümleri bulmak amacımızdır. Bu nedenle, garanti ve iade politikalarımızı sizin için açık ve anlaşılır bir şekilde belirlemiş bulunmaktayız.

Ürün Garantisi

Tüm ürünlerimiz, üretici veya ithalatçı firmaların sağladığı garanti kapsamındadır. Ürünlerinizi teslim aldığınızda, ürününüzün garanti belgesini ve faturayı mutlaka saklayınız. Ürünlerimiz, malzeme ve işçilik hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Garanti süresi, ürüne ve üreticiye göre değişkenlik gösterebilir. Garanti süresi içinde oluşabilecek herhangi bir sorunda, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ürününüzün garanti süresi ve kapsamı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

İade ve Değişim Politikası

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Ürünlerimizden memnun kalmadığınız veya yanlış ürün aldığınız durumlarda iade veya değişim yapabilirsiniz. İade veya değişim yapmak için aşağıdaki kurallara uymalısınız:

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün, kullanılmamış, ambalajı hasar görmemiş ve orijinal durumda olması gerekmektedir.

İade veya değişim talebinde bulunmadan önce müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmelisiniz. Size gerekli yönergeleri sağlayacaklardır.

İade veya değişim işlemi tamamlandığında, ürün bedeli ödemenize iade edilecektir. Ödeme iadesi, ödeme yönteminize veya tercihinize bağlı olarak kredi kartınıza, banka hesabınıza veya alışveriş kredisi olarak yapılabilir.

İade işlemi sırasında kargo ücreti müşteriye aittir.

Bu politika, sizin haklarınızı korumak ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Daha fazla bilgi veya yardım için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Unutmayın, biz buradayız ve sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli!

Saygılarımla,

[E-Plus Enerji]  Müşteri Hizmetleri